چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کشور بفروشیم؟

 • تاریخ انتشار Dec 08, 2023
 • 338
0 0

ه ‌منظور کسب درآمد ارزی باید از روش‌های درست، بسته‌های آموزشی خود را به خارج از کشور ارسال کنید. اگر مدرس زبان هستید یا در زمینه آموزش ارزهای دیجیتالی فعالیت گسترده، می‌توانید با استفاده از خدمات منحصربه‌فرد اپلیکیشن آموزشی یکیتا فعالیت حرفه‌ای خود را به یک منبع درآمد ارزی تبدیل کنید و از این طریق درآمد بالا به دست آورید. اپلیکیشن آموزشی یکیتا امکانات و قابلیت‌های قابل‌ توجهی را در این زمینه در اختیار کاربران قرار می‌دهد که در طول این مقاله با آن‌ها آشنا می‌شوید. در سال‌های اخیر محتواهای آموزشی به ‌صورت کلیپ و ویدئو به مخاطبین ارائه شده‌اند. با داشتن یک تلفن همراه یا یک تبلت به ‌سادگی می‌توانید از این آموزش‌های آنلاین و غیر حضوری استفاده کنید. این روزها استفاده از آموزش‌های مجازی در همه کشورهای جهان متداول شده است.

چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کشور بفروشیم؟

شما با هر دانش و حرفه با هر زمینه فعالیت، امکان صادرات مهارت شما با استفاده از خدمات فوق‌ العاده اپلیکیشن آموزشی یکیتا وجود دارد! شما به کمک امکانات یکیتا می‌توانید محتوای آموزشی خود را در وب ‌سایت اختصاصی بارگذاری کنید. در واقع کاربران از طریق وب‌سایت اختصاصی شما می‌توانند از فایل‌های آموزشی شما بهره‌مند شوند. ازآن­ جایی‌ که خدمات اینترنتی و دسترسی به سایت‌های آنلاین برای تمام مردم جهان امکان‌پذیر است، صادرات محتوای آموزشی شما نیز کار ساده‌ای خواهد بود. به علاوه در آن سوی مرزها هم­وطنان ایرانی به محتوای آموزشی فارسی زبان نیاز دارند؛

به همین خاطر از خدمات آموزشی شما استقبال می‌کنند.  برای داشتن یک درآمد ارزی خوب و مناسب باید بتوانید خود را با علوم نوین هماهنگ کنید. این روزها شیوه‌های کسب درآمد دلاری با گذشته تفاوت دارد. در گذشته این درآمدها تنها از طریق تجارت و مبادله کالا به کالا به دست می‌آمد اما این روزها داشتن درآمد ارزی نیازی به تجارت در زمینه فروش کالا ندارد، شما می‌توانید با تبادل دانش و مهارت خود به این درآمد دسترسی پیدا کنید. درآمد دلاری بی شک یک سرمایه قابل اطمینان است. دلار و ارز کشورهای پیشرفته ریزش نخواهد داشت و ارزش آن‌ها در طولانی مدت حفظ خواهد شد. به همین خاطر درآمد ارزی، ثروت شما را چندین برابر خواهد کرد.

یکیتا چگونه در کسب درآمد ارزش از آموزش به شما کمک می‌کند؟

این روزها با در دست داشتن اینترنت پرسرعت و وب‌سایت اختصاصی در یکیتا، به دست آوردن درآمد دلاری کار ساده‌ای شد! درآمد ارزی با راه اندازی یک وب‌سایت و کانال ارتباطی معتبر به‌سادگی به دست می‌آید. دروب­-سایت­های اختصاصی یکیتا می‌توانید با استفاده از تولید محتوا درآمد دلاری به دست آورید. فروش و تولید محتوا دارای یک سری قوانین خاص است که باید رعایت شوند. در ابتدای کار باید محصول خود را به خوبی به مخاطبین معرفی کنید؛ به گونه ای که محتوای آموزشی شما به خوبی برای مخاطب روشن شود.

همچنین باید محتوای شما جذاب باشد تا مخاطب برای خرید محتوای شما ترغیب شود. استراتژی‌های مختلف برای فروش بیشتر محتوا وجود دارند که درآمد ارزی شما را افزایش می‌دهند. شما می‌توانید از این روش‌های بازاریابی و فروش نیز برای توسعه بهتر کسب و کار خود استفاده کنید. در این زمینه روش‌های ساده تبلیغاتی برای شما مفید خواهند بود و شما را به درآمد دلاری مورد نظر می‌رسانند. برای داشتن درآمد ارزی استفاده از روش‌های تبلیغاتی برای معرفی هر چه بیش‌تر محتوای آموزشی مورد نظر بسیار اهمیت دارد.

آموزش کسب درآمد به ‌صورت ارزی از محتوای آموزشی

برای داشتن درآمد ارزی ماهانه باید آموزش‌های لازم در این زمینه را مشاهده کنید و مهارت لازم را دست آورید؛ تنها داشتن مهارت در حوزه کاری، کافی نیست! شما باید در مورد نحوه انتقال مطالب و آموزش محتوای آموزشی خود مهارت جدید به دست آورید. با ورود بشر به عصر الکترونیک و فناوری، کسب درآمد دلاری نیز ساده‌تر شده است. این روزها حتی خانم‌های خانه­ دار هم می‌توانند به‌سادگی یک کسب و کار اینترنتی برای خود ایجاد کنند و از این طریق درآمد ارزی به دست آورند.

اولین نکته ای که برای استفاده از این روش‌های کسب درآمد باید در نظر داشته باشید، نصب برنامه‌ها و اپلیکیشن آموزشی یکیتا است. نسخه‌های اصل و اورجینال این نرم افزار را از وب‌سایت اختصاصی یکیتا دانلود کنید و آن‌ها را در تلفن همراه خود نصب کنید. در این پلتفرم آنلاین آموزشی امکانات مختلفی وجود دارند که می‌توانند در روند آموزش شما تاثیرات مثبت داشته باشند. از جمله آن‌ها می‌توان به وایت برد آنلاین اشاره کرد که باید شیوه استفاده از آن را بیاموزید. همچنین باید با قابلیت‌های ویدئو کنفرانس نیز آشنا شوید و برای رسیدن به درآمد دلاری مورد نظر از همه این مزایا در نرم افزار یکیتا استفاده کنید.

تبدیل هنر آموزش به دلار

برای تبدیل محتوای آموزشی خود به درآمد ارزی باید به موارد متعدد دقت داشته باشید. امروزه محتوای آموزشی در قالب فیلم و عکس تولید می‌شوند. وقتی محتوا در اختیار مخاطبین قرار گیرد و مطالب مورد نیاز آن‌ها را فراهم کند، با رضایت مبلغ مشخص شده را پرداخت می‌کنند. با توجه به این نکته اگر محتوای تولید شده در کشورهای خارجی مورد نیاز باشد، درآمد دلاری مورد نیاز شما از این راه تامین خواهد شد. پس باید در جستجوی موارد و موضوعات مورد نیاز در کشورهای خارجی باشید.

درآمد ارزی از این روش‌های آموزشی به‌صورت نامحدود به دست می‌آید و سقفی برای آن وجود ندارد. برای این منظور یک موضوع که در آن خیلی تبحر دارید انتخاب کنید و حوزه فعالیت خود را برای مخاطبین مشخص کنید. برای کسب درآمد دلاری باید تلاش کنید که اطلاعات و مهارت‌های شما به روز باشند. به همین خاطر برای فعالیت در این حوزه‌ها باید همیشه در پی افزایش اطلاعات خود باشید و محتوایی جدید برای مخاطبین تولید کنید. برای فعالیت در هر زمینه ای ابتدا باید بازار هدف آن را پیدا کنید و بدانید محصول شما برای چه جنسیتی، چه رده‌های سنی، کدام مشاغل و…. مناسب است. سپس بر این اساس محتوایی مناسب با شرایط مخاطبین خود تولید کنید.

امکانات پلتفرم آموزشی برای کسب درامد ارزی از آموزش

 

در عرصه‌های ورزشی نیز از این امکانات آموزش آنلاین استقبال شده است و ورزش­کاران با استفاده از شیوه تولید محتوای آنلاین کلاس‌های ورزشی غیر حضوری برگزار می‌کنند. این شرایط به دلیل وجود برترین امکانات در این پلتفرم آموزشی یکیتا ایجاد شده است. در این پلتفرم امکاناتی مانند نظر سنجی و رای گیری از مخاطبین، امکان چت های خصوصی و به اشتراک گذاری نظرات با دیگران، امکان چت گروهی و…. وجود دارند،

که سبب افزایش شاگردان شما می‌شوند و درآمد ارزی مناسب را برای شما فراهم می‌کنند. افراد حاضر در این پلت فرم می‌توانند همه کلاس‌ها را در حین برگزاری ضبط کنند و بعداً نیز به آن‌ها دسترسی داشته باشند. همچنین یکی از مهم‌ترین امکاناتی که برای برگزاری کلاس‌های درسی مورد توجه قرار گرفته است، امکان داوطلب شدن برای پاسخ­گویی به سوالات است. در کلاس‌های درسی، دانش آموزان از این قابلیت بسیار استفاده می‌کنند. به این ترتیب فضای کلاس آنلاین شما پرشورتر خواهد شد. پلتفرم  آموزشی یکیتا دارای قابلیت حضور غیاب است که به‌ صورت خودکار انجام می‌شود. تمامی قابلیت‌های ذکر شده برای پیشرفت شما در فروش محتوای آموزشی مورد نظر کارایی دارند و شما را در راستای رسیدن به درآمد دلاری مورد نظر یاری می‌رسانند.

راهنمای خرید پلتفرم یکیتا برای انتشار محتوای آموزشی

در دنیای امروز انتخاب یک پلتفرم مناسب برای ارائه آنلاین محتوای آموزشی و یا برگزاری جلسات کاری که برای کسب درآمد ارزی انجام می‌شوند، بسیار مهم است. به همین خاطر بهتر است با انواع پلت فرم‌های آموزشی آشنا شده و سپس یکی از آن‌ها را با آگاهی کامل خریداری کنید. اپلیکیشن آموزشی یکیتا یکی از مهم‌ترین و بهترین پلتفرم‌های تولید محتوا است که با مشتریان زیادی رو به رو شده است.

 افزایش درآمد دلاری به دست آمده توسط مخاطبین این وب‌سایت تخصصی، مشتریان را برای استفاده از این پلتفرم در زمینه آموزش ترغیب کرده است. برای خرید این پلتفرم باید نوع محتوای آموزشی خود را برای  اپلیکیشن یکیتا مشخص کنید و سپس هزینه‌های مربوط به اشتراک خود را در این وب‌سایت تخصصی بپردازید.

سپس یکیتا وب‌سایت اختصاصی شما را طراحی کرده و ارائه می‌دهد. شما می‌توانید هم از طریق وب‌سایت و هم از طریق نرم­افزارها و اپلیکیشن مربوط به یکیتا مطالب خود را بارگذاری کنید. در صورتی که از نرم­افزار استفاده کنید محتوای شما بیش‌تر محافظت می‌شود و قابلیت کپی آن برای دیگران وجود نخواهد داشت. اما در صورت نیاز می‌توانید از سایت نیز برای ارائه آموزش‌ها استفاده کنید. اما در این روش بارگذاری محتوای آموزشی، مسئولیت هر گونه انتشار محتوا بر عهده خود افراد خواهد بود.

عواملی که سبب تمایز یکیتا با دیگر پلتفرم‌ها می‌شود.

مهم‌ترین ویژگی اپلیکیشن آموزشی یکیتا که آن را بر دیگر پلتفرم‌های مشابه برتر می‌کند، عدم دسترسی مخاطبین به فایل اصلی مطالب آموزشی است. برای استفاده از مطالب موجود در اپلیکیشن یکیتا باید حتماً نرم­افزار آن بر روی تلفن همراه هوشمند شما نصب شود. کلیه امکانات آموزشی و فایل‌های مربوط به آموزش‌های شما در این نرم­افزار بارگذاری می‌شوند و شاگردان برای دسترسی به این آموزش‌ها باید وارد نرم افزار شوند؛ چرا که فایل‌های آموزشی دانلود نمی‌شوند و در تلفن همراه مخاطبین ذخیره نخواهند شد.

پس از همه گیر شدن ویروس کرونا و اعمال قوانین قرنطینه، بسیاری از مراکز عمومی و آموزشگاه‌ها بسته شدند و ارائه خدمات آموزشی آن‌ها از روش‌های حضوری غیر ممکن شد. از این رو پلتفرم‌های آنلاینی پا به عرصه آموزش گذاشتند که از روش‌های آنلاین و غیر حضوری برای ارائه محتوای آموزشی در زمینه‌های مختلف استفاده می‌کنند.

در این بین  اپلیکیشن آموزشی یکیتا یکی از برترین پلتفرم‌ها شناخته می‌شود که امکانات بسیاری را برای دانش آموزان فراهم می‌کند که روند تحصیل آن‌ها را بهبود می‌بخشد. اپلیکیشن کیتا برای شبیه سازی فضای کلاس‌های آنلاین به محیط کلاس‌های حضوری پیش از کرونا، امکان ارسال تکالیف و بازخوردهای مربوط به آزمون‌ها را نیز فراهم کرده است. به این ترتیب دانش آموزان بیش‌تر به فضای آموزشی علاقه مند می‌شوند.

زبان پلتفرم یکیتا برای کسب درآمد از محتوای آموزشی

درآمد ارزی در پلتفرم یکیتا در همه کشورها قابل وصول است. چون این درآمد بر اساس پول و ارز رایج بین­المللی به دست می‌آید. اگر شما محل زندگی خود را عوض کنید و به کشور دیگری نقل مکان کنید، باز هم امکان استفاده از این پلتفرم برای کسب درآمد دلاری برای شما وجود دارد. یکی از مزایای استفاده از  اپلیکیشن آموزشی یکیتا، تعریف 10 زبان زنده دنیا در این پلتفرم معتبر است.

یکیتا زبان‌های مختلفی را پشتیبانی می‌کند. از جمله آن‌ها می‌توان به زبان فارسی، انگلیسی، عربی، آلمانی و فرانسوی اشاره کرد. شما می‌توانید محتوای خود را با هر یک از زبان‌های یاد شده بسیازید و در کلاس‌های آموزش آنلاین ارائه دهید. اگر به این زبان‌ها مسلط نیستید و مخاطبین شما زبان دیگری دارند، باز هم امکانات موجود در اپلیکیشن آموزشی یکیتا به کمک شما می‌آیند!

شما می‌توانید در این رابطه زبان سایت اختصاصی خود را که وب­سایت یکیتا در اختیار شما قرار می‌دهد، تغییر دهید و به این ترتیب آموزش‌ها را به زبان مخاطبین ارائه دهید. در این خصوص می‌توانید از نرم افزارهای دوبله و زیر نویس برای ارائه محتوای ویدیویی استفاده کنید تا مخاطبین بتوانند با خواندن زیرنویس ویدئوهای آموزشی از این محتوا نیز استفاده کنند.

ویژگی‌های یک محتوای آموزشی ویدیویی خوب

یک محتوای آموزشی خوب باید کیفیت بالایی داشته باشد تا مخاطبین را برای خرید تشویق کند. مهم‌ترین ویژگی یک محتوای خوب، انتخاب یک موضوع مناسب است؛ چه محتوای شما فایل ویدیویی باشد و چه به ‌صورت وویس و عکس و فایل‌های نوشتاری بارگزاری شود، همه آن‌ها باید موضوعات جذابی داشته باشند. در مرحله بعدی باید یک تیتر خوب برای موضوع خود انتخاب کنید.

تیتر گذاری در زمینه تولید محتوا بسیار مهم است. چرا که اولین چیزی در ابتدای کار مورد توجه مخاطب قرار می‌گیرد، تیتر محتوای شما است. پیش از ضبط ویدئوهای آموزشی یک پیش نویس برای خود فراهم کنید و در خلال ویدئو از مطالب نوشته شده در پیش نویس خود استفاده کنید. همان طور که پیش‌تر هم اشاره شد، شناسایی مخاطب برای ساخت محتوای مناسب بسیار اهمیت دارد.  

هر یک از گروه‌های سنی به فیلم‌ها و ویدئوهایی با سبک‌های خاص علاقه نشان می‌دهند. به طور مثال برای مخاطبین در رده سنی کودک و نوجوان باید محتوایی شاد و خوش رنگ و لعاب تولید شود. همچنین برای مخاطبین مسن، تولید محتوایی وزین و سنگین بسیار مهم است و چنین محتوایی این رده‌های سنی را جذب می‌کند. پس با در نظر گرفتن سلیقه مخاطبین برای آن‌ها محتوا تولید کنید!

اصول فروش محتوای آموزشی در خارج کشور

کسب درآمد دلاری مشروط به رعایت اصول و قوانین مخصوص به فروش محتوای آموزشی است. اگر نتوانید اصول صحیح را در این رابطه رعایت کنید، بی­شک فروش خوبی نخواهید داشت و به درآمد ارزی دلخواه نخواهید رسید و روند پیشرفت شما کندتر خواهد بود. در زمینه فروش محتوا، کارشناسان عرصه دیجیتال خدمات شایانی به شما ارائه می‌کنند.

 شما می‌توانید با پرداخت مبالغی یک فریلنسر در عرصه مارکتینگ و دیجیتال استخدام کنید و از خدمات او برای پیش­برد بهتر روند فروش محتوای آموزشی خود استفاده کنید. برای فروش بهتر باید نکاتی را در تولید ویدئوها و فایل‌های آموزشی رعایت کنید. در وهله اول باید در طول ویدئو با صدایی رسا و جذاب محتوای خود را ارائه دهید.

هر چه محتوای شما ساده‌تر باشد و نگارش آن حرفه‌ای‌تر انجام شود مشتریان بیش‌تر به آن جذب می‌شوند. پس سادگی و روایی محتوا را رعایت کنید. نوشتن مطالبی ساده و قابل فهم برای گسترش دامنه جذب مخاطبین نیز مفید خواهد بود. چرا که در صورت سادگی محتوا، همه رده‌های سنی با هر میزان تحصیلاتی قادر به یادگیری محتوای شما خواهند بود. به خاطر داشته باشید که یک ویدیوی آموزشی خوب باید یک جمع بندی مناسب نیز داشته باشد.

انتخاب بهترین سایت برای فروش محتوا آموزشی

انتخاب یک سایت خوب برای فروش محتوا بسیار اهمیت دارد. از این رو باید سایت‌های معتبری پیدا کنید که تعداد بازدید آن‌ها مناسب باشد. در هر سایتی میزان بازدید روزانه به خوبی مشخص می‌شود و قابل مشاهده است. پس در بین سایت‌ها جست و جو کنید و یک سایت خوب با مخاطبین بالا پیدا کنید تا محتوای آموزشی شما و تبلیغاتی که در زمینه فروش آن انجام می‌دهید، بازدید بیش­تری داشته باشد. در حین خرید خدمات سایت برای فروش محصول خود باید به سابقه شرکت نیز توجه کنید.

اگر خدمات تولید محتوا را از این شرکت‌ها دریافت می‌کنید باید به نوع محتوایی که تا کنون تولید کرده اند دقت کنید.  اپلیکیشن آموزشی یکیتا در این زمینه نیز خدمات شایانی ارائه می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از خدمات آنلاین این سایت، قرار گیری به موقع و سر وقت محتوای آموزشی شما در تاریخ معین شده است. پس از پرداخت هزینه‌های مربوط به تولید محتوا و بار گذاری آن،  اپلیکیشن آموزشی یکیتا یک تاریخ برای انتشار آن مشخص می‌کند. شما می‌توانید در همین تاریخ محتوای خود را در نرم افزار مربوطه و وب‌سایت اختصاصی خود مشاهده کنید. خدمات بی نقص  اپلیکیشن یکیتا شما را به درآمد ارزی مورد نظرتان می‌رساند!

دلایل اهمیت تولید محتوای آموزشی در فضای مجازی

تولید محتوا یکی از روش‌های ضروری برای فروش محصولات است. به طور مثال چنانچه به‌منظور قصد خرید لباس وارد بوتیک می‌شوید، فروشنده با ارائه توضیحات لازم در زمینه محصول سعی در فروش بالاتر دارد. او جنس پارچه لباس را برای شما شرح می‌دهد و در رابطه با مدرن بودن مدل لباس توضیحات جذاب ارائه می‌دهد. در این زمان فروشنده در حال تولید محتوا در زمینه کاری خود است.

در واقع اهمیت تولید محتوا دقیقاً در همین زمینه است. برای فروش هر وسیله، خدمات آموزشی، انواع مشاوره و… باید برای آن تولید محتوا شود. تولید محتوا به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. گاه افراد این محتوا را در حین صحبت کردن و بیان مسئله تولید می‌کنند و گاه به ‌صورت نوشتاری محتوایی را می‌سازند و آن را به‌ صورت پی­دی­اف و یا پاورپوینت بارگذاری می‌کنند.

در این زمینه ویدیوهایی نیز تولید می‌شوند که در رابطه با یک فروشگاه یا مرکز خرید تبلیغ می‌کنند. برخی از فایل‌های ویدیویی نیز در زمینه آموزش آشپزی، آموزش زبان، آموزش خوش نویسی و نقاشی و… هستند. این روش‌های تولید محتوا از پربازده‌ترین روش‌های کسب درآمد در زمانی کوتاه هستند. در ادامه بیش‌تر در رابطه با تولید محتوای ویدیویی صحبت می‌کنیم.

مواردی که سبب برتری محتوای آموزشی ویدیویی بر دیگر محتوا می‌شود.

در بین محتواهای آموزشی، بیش­ترین تاثیرگذاری را محتوای ویدیویی دارد. چرا که این محتوا هم به ‌صورت دیداری و هم به ‌صورت شنیداری است و می‌تواند بیش‌ترین تاثیرگذاری را بر روی مخاطبین شما داشته باشد. همچنین درآمد دلاری حاصل از محتوای آموزشی ویدیویی بیش‌تر خواهد بود و به همین خاطر نیز مردم از این روش تولید محتوا بیش‌تر استفاده می‌کنند. محتوایی که به‌صورت ویدیویی تولید شود می‌تواند بر روی قسمت‌های مختلفی از مغز و حافظه تاثیر بگذارد و به همین خاطر مخاطب مطالب آموزشی شما دیرتر این محتوا را از یاد می‌برد.

 از این رو توصیه می‌کنیم، این روش‌های تولید محتوا را به کار ببرید. برخی از موارد آموزشی باید حتماً از طریق آموزش ویدیویی ارائه شوند. به طور مثال آموزش نقاشی و خوش نویسی باید به‌صورت تصویری انجام شود. در غیر این صورت مخاطب به خوبی این آموزش‌ها را یاد نمی‌گیرد. کودکان نیز برای آموزش از محتوای ویدیویی بیش‌تر لذت می‌برند تا محتوایی که فقط به ‌صورت عکس و یا صوت بارگذاری شود؛ به همین خاطر تولید محتوای ویدیویی همیشه بیش‌تر است. چون افراد سود بیش تری از فروش فایل‌های ویدیویی آموزشی به دست می‌آورند.

مزایای فروش و استفاده از محتوای آموزشی ویدویی

مزایای بی­شماری در خصوص فروش محتوای آموزشی وجود دارد. مزیت کلی فروش این محتواهای آموزشی، کسب درآمد ارزی و تجارت الکترونیک بدون سرمایه گذاری اولیه است. در این روش‌های کسب درآمد دلاری، سرمایه شما دانش و مهارتی است که از پیش به دست آورده اید! اما استفاده از روش‌های غیر حضوری آموزشی، مزیت‌های بسیار مهم­تری نیز دارد. از جمله آن‌ها می‌توان به عدم نیاز به عوامل فیزیکی اشاره کرد. شما برای ارائه مفاهیم آموزشی به‌صورت حضوری باید یک ساختمان و خانه اجاره کنید و در آن جا کلاس‌های خود را برگزار کنید.

بی شک اجاره این ساختمان‌ها بسیار بالا است و هزینه‌های گزافی در این زمینه برای شما به همراه خواهد داشت. اما هزینه ارائه محتوای آموزشی ویدیویی بسیار کم تر است و با استفاده از یک پلتفرم مناسب می‌توان با صرف کم ترین هزینه‌ها بهترین کیفیت آموزشی را ارائه کرد. همچنین به دلیل وجود قابلیت ضبط و ذخیره سازی محتوای آموزشی در نرم افزار مربوطه، امکان تکرار مجدد آموزه‌ها برای مخاطبین وجود دارد. به همین خاطر نیز آموزه‌ها بیش‌تر در ذهن و حافظه افراد نقش می‌بندند و بهتر به خاطر سپرده می‌شوند. استفاده از این شیوه آموزش نیاز به تردد افراد در کلاس‌های آموزشی را نیز کم تر می‌کند.

گام‌های تولید محتوای آموزشی موثر برای کسب درآمد ارزی

درآمد ارزی ناشی از تولید محتوای آموزشی به میزان تلاش شما برای تولید محتوای خوب بستگی دارد. به همین خاطر میزان درآمد دلاری شما بسته به نوع کارتان متغیر خواهد بود. برای این که محتوایی پرفروش تولید کنید، بهتر است تولید این محتواها را به‌ صورت استاندارد انجام دهید. در مرحله اول یک آنالیز کلی از مخاطبین خود انجام دهید و سوالی را از آن‌ها جویا شوید که به موضوع محتوای شما فکر کنند.

 سپس اهداف مورد نظر خود از آموزش را مشخص کنید. مخاطب باید بداند که پس از پایان دوره آموزش آنلاین، چه مطالبی می‌آموزد. مطالب خود را به گونه­ای تنظیم کنید که مخاطب ارزش افزوده­ای از آن به دست آورد و بر دانسته‌های او با استفاده از مطالب شما اضافه شود. همچنین برنامه آموزشی خود را تعیین کنید. شما باید تعداد ساعاتی را که مخاطب در سایت و یا نرم­افزار مورد نظر آموزش می‌بینید، مشخص کنید.  

برای تبلیغ محتوای خود تصویر سازی کنید و روش کار خود را در این زمینه به ‌صورت تصویری نیز توضیح دهید. پس از انجام این مراحل یک نمونه اولیه از روند کاری خود در دوره آموزشی مورد نظر تهیه کنید و آن را انتشار دهید. این نمونه باید عملکرد کلی شما را شرح دهد و مخاطب را با روال آموزش بیش‌تر آشنا کند.

مزایای کسب درآمد ارزی از طریق آموزش

درآمد ارزی به دست آمده از طریق آموزش، هرگز شما را با ضرر و زیان‌های رایج در امور تجارت روبه­رو نمی‌کند. این شیوه یک روش امن و ساده برای رسیدن به درآمد بالا است. روش کسب درآمد دلاری از طریق آموزش، درآمد بیش­تری برای شما به همراه خواهد داشت.  این روش شما را با دغدغه کمتری رو به رو می‌کند. همچنین به دست آوردن درآمد ارزی از این روش بسیار ساده است. در صورتی که از شغل خود به‌ صورت دلاری و ارزی درآمد کسب کنید، تعاملات بین­المللی شما نیز بیش‌تر خواهد شد.

 همچنین با استفاده از این شیوه‌های کسب درآمد، امنیت شغلی بیش­تری خواهید داشت؛ چرا که برخی کسب و کارها در طولانی مدت دستخوش تحولات می‌شوند و در نهایت نیز به ناچار از بین می‌روند و کارکنان این مشاغل متضرر خواهند شد. اما این روش‌های کسب درآمد از پایدارترین مشاغل به شمار می‌روند و احتمال این که دچار افول شوند کم است. سود حاصل از درآمدهای ارزی و دلاری به اقتصاد جهانی مربوط می‌شود. به همین خاطر با استفاده از این شیوه کسب درآمد دیگر نگران نرخ تورم موجود در کشور نخواهید بود.

نمایش:338

مقالات اخیر

 • پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟
  178
 • ویژگی­ های مهم اپلیکیشن آموزشی
  182
 • الزام شاپرک به دریافت «ای‌نماد بدون ستار...
  191
 • سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشت...
  194
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  338

مقالات پربازدید

 • آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیت...
  349
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  338
 • بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی...
  338
 • ویژگی‌های اپلیکیشن آموزشی یکیتا
  330
 • برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یک...
  329