برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یکیتا

 • تاریخ انتشار Feb 22, 2024
 • 391
0 0

اگر آموزش آنلاین دارید، اگر قرارهای خود را به صورت اینترنتی و غیرحضوری برگزاری می‌کنید، اگر معلم خصوصی دانش آموزان هستید، بی­شک برای برگزاری کلاس‌های خود و ارتباط با شاگردان به یک پلتفرم مناسب نیاز دارید؛ کلاس آنلاین یکیتا، یک بستر امن و مطمئن برای برگزاری کلاس‌های شما است. کلاس آنلاین یکیتا قابلیت‌های متعدد و ویژگی‌های کاربردی دارد که به شما در برگزاری هر چه بهتر دوره‌های آموزشی و جلسات کاری کمک می‌کند. شما می‌توانید یک کلاس آنلاین جذاب برای هر یک از زمینه‌های آموزشی خود داشته باشید.

 کلاس آنلاین یکیتا یک راه حل خوب و در عین حال کم هزینه برای پیش­برد بهتر فعالیت‌های غیرحضوری شما به شمار می‌رود .در این پلتفرم اینترنتی می‌توانید با تعداد بالایی از مخاطبین ارتباط برقرار کنید. در یکیتا امکان درآمدزایی به دلار و ارز نیز وجود دارد و شما می‌توانید آموزه‌های خود به کشورهای دیگر صادر کنید!  تمامی این مزایا،  اپلیکیشن آموزشی یکیتا را در بین مردم محبوب کرده است. این روزها مدرسان مطرح کشور ما از این بستر اینترنتی برای افزایش کیفیت کلاس‌های خود استفاده می­کنند. فضای راحت و ساده یکیتا امکان استفاده از این پلتفرم را برای همه مخاطبین در رده‌های سنی مختلف فراهم می‌کند.

کلاس آنلاین یکیتا با کلاس‌هایی که به صورت حضوری برگزار می‌شوند، تفاوت‌های بسیار زیادی دارد. برای برگزاری یک کلاس حضوری باید شرایط بسیاری فراهم شوند که هزینه‌های فراوانی برای افراد به همراه دارند. این شرایط شامل خرید یا اجاره یک ملک برای برگزاری کلاس‌ها، هزینه‌های مربوط به برق و آب و . …، هزینه‌های جاری برای کارمندان، منشی و امور نظافتی و…. می‌شوند. به همین خاطر برگزاری کلاس‌های حضوری اغلب بسیار هزینه بر است.

 اما در اپلیکیشن آمزشی یکیتا این هزینه‌ها وجود ندارند! شما با استفاده از این پلتفرم اینترنتی تنها باید تعرفه‌هایی را برای اجاره کلاس‌های آنلاین پرداخت کنید. این پلتفرم امکان آموزش تعاملی را برای شما فراهم می‌کند. به این صورت که آموزش در آن به صورت دو طرفه است و هم زمان استاد و دانش آموز و هنرجو در کلاس آنلاین حضور دارند و افراد می­توانند با هم در ارتباط باشند؛ به این ترتیب کیفیت آموزش بسیار بیش­تر می‌شود. در کنار این مزایا، امکان مرور دوباره آموزه‌ها نیز در اپلیکیشن آموزشی یکیتا ایجاد شده است؛

به این صورت که کلیه فیلم‌های آموزشی در ساعات برگزاری کلاس در نرم افزار یکیتا ذخیره سازی می‌شوند و دانش آموزان و مخاطبین هر کلاس می‌توانند هر چند بار که می‌خواهند، این آموزه‌ها را ببینند و برای خود تکرار کنند. به این ترتیب یادگیری آن‌ها بسیار افزایش می‌یابد. کلاس آنلاین یکیتا فاصله‌های زمانی را از بین می‌برد؛ همچنین در کلاس آنلاین یکیتا به سادگی می‌توانید به آموزش‌های مورد نظر خود دسترسی داشته باشید و دیگر نیازی به طی مسافت‌های طولانی برای رسیدن به کلاس‌های حضوری نخواهید داشت. کلاس آنلاین یکیتا یک فرصت مناسب برای رونق کسب و کار شما است و می‌تواند در راستای شهرت بیشتر شما مثمر ثمر واقع شود.

تفاوت‌های کلاس‌های آنلاین و کلاس‌های حضوری در یکیتا

کلاس آنلاین یکیتا در همه بازه‌های زمانی، تعطیلات رسمی و… برگزار می‌شود و در این پلتفرم هیچ محدودیتی وجود ندارد. این در حالی است که اغلب کلاس‌های حضوری با رسیدن به تعطیلات رسمی و برخی ایام به خصوص تعطیل می‌شوند. به این ترتیب آموزش با وقفه‌هایی روبه­رو می‌شود که کیفیت یادگیری را کاهش می‌دهد. ممکن است افراد در طول تعطیلات، آموزه‌های پیشین را از یاد ببرند؛ به همین خاطر نیز استفاده از کلاس آنلاین یکیتا گسترده‌تر شده است.

اگر به وقایعی که پس از شیوع ویروس همه­گیر کرونا در کشور ما رخ داد بیاندیشید، متوجه اهمیت این موضوع خواهید شد. در شرایط بحرانی کرونا که همه مدارس و کلاس‌های درسی تعطیل شدند و امکان تحصیل برای دانش آموزان به صورت حضوری وجود نداشت، برخی پلتفرم‌های اینترنتی پدید آمدند که به نوآموزان و دانش آموزان امکان تحصیل دادند. کلاس آنلاین یکیتا یکی از این امکانات بود که در این دوران به کمک مردم آمد و موجب ارتباط بین دانش آموزان و اساتید حتی در شرایط تعطیلی شد.

کلاس آنلاین یکیتا با بسیاری از زبان‌های رایج در دنیا برگزار می‌شود. بنابراین اگر در کشورهای دیگری حضور دارید به سادگی می‌توانید از این کلاس‌های اینترنتی استفاده کنید.  در کلاس‌های حضوری اغلب تدریس به صورت تئوریک است و نهایتاً از یک تخته وایت برد برای رسم برخی شکل‌ها و جزوه  برداری استفاده می‌شود. اما در نرم افزار یکیتا که یک پلتفرم آموزشی خاص است، شما می‌توانید کیفیت آموزش خود را با استفاده از فیلم‌های آموزشی، انواع آموزش‌های صوتی و تصویری، فایل‌های گرافیکی و… بالاتر ببرید.

نکات قابل توجه یک کلاس آنلاین با کیفیت در یکیتا

کلاس آنلاین یکیتا با انواع پلتفرم‌های موسیقی، فیلم و عکس هم­خوانی دارد. بارگذاری این مدل فایل‌های آموزشی در کنار تدریس آنلاین یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های یکیتا است. این قابلیت برای کودکان بسیار مفید است و هوش بصری آن‌ها را در خلال آموزش افزایش می‌دهد. کلاس آنلاین یکیتا امنیت بسیار بالایی دارد. به گونه ای که اساتید و مدرسان می‌توانند از عدم کپی شدن و سو استفاده از فایل‌های آموزشی خود اطمینان حاصل کنند. این امر برای آن‌ها بسیار حائز اهمیت بوده و به همین خاطر اپلیکیشن آموزشی یکیتا را انتخاب کرده اند.

 انتقال انواع فایل با حجم‌های مختلف در یکیتا انجام می شود و افراد در این زمینه نیز محدودیتی نخواهند داشت. در این نرم افزار کاربردی، پشتیبانی‌های 24 ساعته از کلاس‌ها انجام می شود و در صورت بروز هر نوع مشکلی به سرعت حل و برطرف می شود. به این ترتیب هیچ گونه اختلالی در روند برگزاری کلاس‌های شما ایجاد نخواهد شد. دسترسی به فایل‌های پیشین هر کلاس توسط مخاطبین و هنرجویان کلاس‌ها نیز یکی از مهم‌ترین نکاتی است که اپلیکیشن آموزشی یکیتا را به یک نرم افزار برتر در عرصه آموزش تبدیل کرده است.

آیا شبکه‌های اجتماعی برای برگزاری کلاس آنلاین مناسب هستند؟

با گستردگی فضای مجازی  و ابداع نرم افزارها و شبکه‌های اجتماعی اینترنتی، برخی افراد از این روش‌ها برای ایجاد فضای آموزشی استفاده کردند. برخی از این شبکه‌های اجتماعی دارای قابلیت بارگذاری عکس و فیلم هستند و می‌توان فایل‌های َآموزشی را به صورت فیلم، عکس و پی دی اف در این شبکه‌ها بارگذاری کرد. اما بی شک اختلالاتی در روند آموزش در این شبکه‌ها ایجاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین این موارد، عدم وجود کلاسی پویا در این شبکه‌ها است؛

چرا که در این بسترهای آموزشی غیر استاندارد، کلاس‌ها در یک زمان به خصوص برگزار نمی‌شوند و فقط فایل‌های مشخص شده بارگذاری می‌شوند و افراد باید خود این فایل‌ها را به صورت انفرادی مشاهده کنند و تعاملی بین افراد صورت نمی‌گیرد. برخی از شبکه‌های اجتماعی امکان استفاده طولانی مدت از فایل‌های آموزشی را به افراد نمی‌دهند و پس از مدتی این فایل‌ها حذف می‌شوند.

همچنین برخی از فایل‌های فیلم و عکس در این پلتفرم‌ها بارگذاری نمی‌شوند و این مسئله نیز کار را برای آموزش در این شبکه‌ها سخت‌تر کرده است. اما با استفاده از نرم افزار یکیتا این مشکلات به کلی حل می‌شوند و سرعت عمل افراد در امر آموزش نیز بالاتر خواهد رفت.

عوامل مهم برای انتخاب پلتفرم مناسب برگزاری کلاس آنلاین

کلاس آنلاین یکیتا به اینترنت پر سرعت نیاز ندارد! در واقع این پلتفرم در حجم اینترنت شما بسیار صرفه جویی می‌کند و از هزینه‌های شما کم می‌کند. به همین خاطر نیز یکی از بهترین و مناسبت ترین پلتفرم‌های آموزشی به شمار می‌رود. یکی از مهم‌ترین عوامل برای انتخاب این پلتفرم‌ها، هزینه‌های جاری در روند آموزشی است. برخی قابلیت‌های مهم که در هر کلاس آموزشی مورد نیاز هستند، باید در این پلتفرم‌ها وجود داشته باشند. از جمله آن‌ها می‌توان به قابلیت هوشمند حضور و غیاب اشاره کرد که سبب نظم دهی به کلاس می‌شود.

یک ویژگی مهم که هر پلتفرمی را در جایگاه بالاتری قرار می‌دهد، امکان بررسی روند تحصیلی دانش­آموزان و نظارت بر نمرات و پیشرفت‌های آن‌ها است. یکیتا این امکانات پیشرفته را نیز برای مخاطبین خود فراهم کرده و در اختیار آن‌ها قرار داده است. اتصال آسان به این شبکه‌های آموزشی نیز یک عامل موثر در افزایش کیفیت آموزش شما است؛ دسترسی سریع و آسان به این کلاس‌ها و اتصال به نرم افزارهای آنلاین از مهم‌ترین مواردی هستند که در حین انتخاب این پلتفرم‌ها باید مورد توجه قرار گیرند. شما باید بتوانید در هر تلفن همراهی به سادگی این نرم افزارها را نصب کنید و از امکانات آموزشی آن‌ها استفاده داشته باشید.

نمایش:391

مقالات اخیر

 • پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟
  213
 • ویژگی­ های مهم اپلیکیشن آموزشی
  222
 • الزام شاپرک به دریافت «ای‌نماد بدون ستار...
  227
 • سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشت...
  231
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414

مقالات پربازدید

 • آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیت...
  454
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414
 • بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی...
  401
 • ویژگی‌های اپلیکیشن آموزشی یکیتا
  393
 • برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یک...
  391