بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی دربرابر کپی و انتشار

 • تاریخ انتشار Feb 22, 2024
 • 402
0 0

گر از هزینه‌های بالای پلتفرم‌های خود خسته شده‌اید، اگر از یک‌نواخت بودن مطالب خود خسته شده‌اید و مخاطبین خود را از دست داده‌اید، بهتر است یک روش جدید برای ارائه محتوای آموزشی خود انتخاب کنید. چرا که یک نوآوری در امر آموزش می‌تواند دانش آموزان و مخاطبان شما را به وجد آورد و آن‌ها را برای خرید خدمات آموزشی شما بیشتر ترغیب می‌کند. شما می‌توانید در یکیتا که یک پلتفرم در دسترس است خدمات آموزشی بسیار زیادی دریافت کنید و از هر فاصله ای با دیگران ارتباط برقرار نمایید. در ادامه در رابطه با این پلتفرم مطالبی را مطالعه می‌کنید.


یکی از روش‌های برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا است. در این وب سایت دامنه و پهنای باندی مناسب برای بهبود کیفیت آموزش از راه دور ایجاد شده است. در واقع این پلتفرم یکی از بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی در برابر کپی و انتشار است که مورد توجه عده بسیار زیادی از آموزگاران و مدرسان در عرصه‌های مختلف قرار گرفته است.

 این وب سایت ویژگی‌های بسیاری دارد که سبب بهبود کیفیت آموزش شما در کلاس‌های غیرحضوری می شود. شما می‌توانید آموزه‌های خود را در قالب فیلم و عکس در این وب سایت و پلتفرم آموزشی آپلود کنید و از این طریق کیفیت تدریس خود را چندین برابر افزایش دهید. در پلتفرم اینترنت یکیتا دیگر نگران سرعت اینترنت و قطع و وصلی نت خود نخواهید بود.

 این مسائل را به یکیتا بسپارید و بر روی کیفیت کار خود متمرکز شوید! شما می‌توانید فایل‌ها و ویدیو های مربوطه را در این نرم‌افزار در فرمت‌های مورد نظر خود مشاهده کنید. همچنین اساتید مربوطه می‌توانند ویدئوهای مختلف در فرمت‌های دلخواه را در سایت بارگذاری کنند. سپس این موارد از طریق سایت وارد نرم‌افزارهای یکیتا می‌شوند و افراد می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. با یکیتا لذت یک تبادل لذت بخش را تجربه کنید و از کیفیت بی نظیر این خدمات لذت ببرید.

 محتوای آموزشی شما در این سایت‌ها بسیار زیباتر و متنوع‌تر بارگذاری می شوند و به همین خاطر مخاطبان بیشتر جذب محتوای شما می‌شوند. در این مرکز امکان کسب درآمدهای ارزی نیز برای مخاطبین وجود دارد. هزینه‌های پشتیبانی فنی و سایر پشتیبانی‌های ارائه شده در سایت یکیتا بسیار پایین است و در مواردی این خدمات جزو اشتراک مشتریان محسوب می شوند و هزینه اضافی برای این موارد از مشتری دریافت نخواهد شد.

روش‌های جلوگیری از کپی کردن از سایت

این سایت معتبر، شگردهای خاصی در جلوگیری از کپی کردن محتوای آموزشی شما دارد. در این وب سایت محتوا به صورت نرم افزاری در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و کاربرد امکان دانلود تصویر و فیلم و عکس را ندارد. تنها می‌تواند نرم‌افزار را دانلود کرده و آن را نصب کند و فیلم‌ها را در این نرم افزار مشاهده نماید.

 عکس و فیلم‌ها در این برنامه قابل ذخیره سازی نیستند و کاربر نمی‌تواند به این محتوا دسترسی داشته باشد. اما می‌تواند ده‌ها بار این محتوای آموزشی را مشاهده کند. وقتی دسترسی به یک فایل مقدور نباشد امکان ارسال کپی آن از سیستمی به سیستم دیگر نیز وجود نخواهد داشت.

 این مسئله برای شما مزایای بسیار زیادی به همراه خواهد داشت. در صورت استفاده از این قابلیت، دیگر نگران کپی کردن فایل‌های آموزشی خود نباشید زیرا هر کاربر برای بهره مندی از دانش شما باید کلاس‌های قرار داده شده را خریداری و در آن‌ها شرکت کند؛ به این ترتیب درآمد شما بسیار افزایش خواهد یافت.

 یکی دیگر از روش‌هایی که پلتفرم‌ آموزشی یکیتا با استفاده از آن توانسته جلوی انتشار فیلم‌های شما را بگیرد، عدم دسترسی به نرم افزارهای اسکرین سیور در این نرم افزارها است. هیچ کس قادر به استفاده از نرم افزارهای ضبط فیلم از طریق نرم‌افزارهای ضبط کننده تصاویر صفحه گوشی در پلتفرم یکیتا نخواهد بود.

 این یک حسن اساسی است که این پلتفرم را به یکی از بهترین و با‌کیفیت‌ترین روش‌های برگزاری کلاس در ایران تبدیل کرده است که برای همه مشاغل آموزشی مناسب است. از ویژگی‌های مهم پلتفرم‌ آموزشی یکیتا امکان تبادل اطلاعات در آن به بسیاری از زبان‌های زنده دنیا است.


نمایش:402

مقالات اخیر

 • پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟
  213
 • ویژگی­ های مهم اپلیکیشن آموزشی
  222
 • الزام شاپرک به دریافت «ای‌نماد بدون ستار...
  227
 • سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشت...
  231
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414

مقالات پربازدید

 • آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیت...
  455
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414
 • بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی...
  402
 • ویژگی‌های اپلیکیشن آموزشی یکیتا
  394
 • برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یک...
  391