آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

 • تاریخ انتشار Feb 23, 2024
 • 455
0 0

پلتفرم آموزشی یکیتا برای ارتباطی بهتر بین اساتید و دانش‌آموزان ایجاد شده است. شما می‌توانید این پلتفرم را برای پیشرفت در امر تدریس خود استفاده کنید. این پلتفرم به شما امکان ایجاد برند شخصی را می‌دهد و به این ترتیب شما را به یکی از معتبرترین اساتید در هر زمینه آموزشی تبدیل می کند. این کلاس‌های آنلاین بستری امن و مطمئن برای برگزاری انواع دوره‌ها و جلسات کاری شما به شمار می‌رود.

در اپلیکیشن آموزشی یکیتا امکانات بسیاری نیز برای برگزاری این کلاس‌ها وجود دارد که در ادامه به شرح کامل آنها خواهیم پرداخت. اما اولین مرحله برای شرکت در این کلاس‌ها، استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا است. ابتدا باید این نرم‌افزار در تلفن همراه هوشمند شما نصب شود.

آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیتا و نکات مهم

برای شرکت در این کلاس‌ها، ابتدا نرم‌افزار پلتفرم آموزشی یکیتا را دانلود کنید. این نرم‌افزار حجم خیلی کمی دارد. پس از نصب نرم‌افزار ابتدا باید احراز هویت کرده و یک اکانت برای خود بسازید. در این اکانت، شماره تلفن همراه شما به همراه نامی که با آن در کلاس ثبت نام کرده اید، ثبت می‌شوند.

در قسمت میز کار و صفحه اصلی نرم‌افزار کلیه بخش‌های مربوط به این پلتفرم در آن مشخص شده اند. شما می‌توانید در فیلترهای مربوط به این نرم‌افزار، انواع کلاس‌ها و دوره‌های مورد نظر خود را پیدا کنید و در آن‌ها شرکت کنید. پلتفرم آموزشی یکیتا، نوع دوره‌ها را برای شما مشخص می‌کند، دوره‌ها می‌توانند به صورت آموزشی، کاری، هنری و… باشند.

 در این قسمت رده‌های سنی مناسب برای شرکت در کلاس مشخص می‌شوند و اگر کلاسی رده سنی خاصی نداشته باشد، برای آن از کلمه (عمومی) استفاده می‌کنند. همچنین گروه آموزشی مربوطه نیز در فیلترهای مربوط به پلتفرم آموزشی یکیتا مشخص شده اند. نام و نشان برگزار کننده این نرم‌افزار در فیلترهای جست و جو مشخص شده و اگر مرکز خاصی مد نظر شما است، می‌توانید نام آن را در این فیلترها مشخص کنید.

تعریف کلاس مجازی آنلاین

کلاس مجازی آنلاین، یک صفحه مجازی است که به شما امکان ارتباط با افراد دیگر در یک بازه زمانی را می‌دهد. مشخصات و ساعت برگزاری هر یک از این کلاس‌های آنلاین پیش‌تر به شما ارائه می‌شود. این کلاس‌ها نیز مانند کلاس‌های حضوری قوانینی دارند که باید رعایت شوند. در ابتدا باید توجه داشته باشید که سر ساعت مقرر در کلاس خود حاضر شوید.

 چون در پلتفرم آموزشی یکیتا امکان انجام حضور و غیاب آنلاین برای اساتید و مدرسان وجود دارد و اگر حضور و غیاب شما در این کلاس‌ها برای استاد مهم باشد، غیبت یا تاخیر شما در این کلاس‌ها به ضررتان خواهد بود. این کلاس‌های آنلاین، مزایای بسیار زیادی دارند. پلتفرم آموزشی یکیتا کیفیت صدا و تصویر را در این کلاس‌های مجازی بسیار افزایش داده است و این مسئله سبب شده که کیفیت تدریس اساتید نیز بهتر شود. دانش‌آموزانی که از طریق پلتفرم آموزشی یکیتا آموزش می‌بینند، مطالب را بهتر و عمیق‌تر می‌آموزند.

 از این رو توصیه می‌کنیم که پلتفرم آموزشی یکیتا را برای استفاده از آموزش‌های آنلاین انتخاب کنید. انواع آموزش‌های مجازی در این کلاس‌ها به صورت فیلم و عکس و تصویر آپلود می‌شوند. این کلاس‌های مجازی، افراد حاضر در کلاس را نیز به شما نشان می‌دهند و اگر آن‌ها در این کلاس‌ها فعالیتی داشته باشند، شما نیز می‌توانید از روند کار آن‌ها مطلع شوید. در کلاس‌های مجازی افراد بسیار فعال و پویا هستند و با یکدیگر به روش‌های مختلفی ارتباط برقرار می‌کنند. عبارت کلاس مجازی، چند سالی است که در کشور ما بر سر زبان‌ها افتاده است و همه رده‌های سنی از این امکانات تدریس استفاده می‌کنند.

چه چیزهایی در اپلیکیشن مجازی یکیتا بسیار مهم است؟

اپلیکیشن آموزشی یکیتا چند قابلیت مهم دارد. اول از همه این که از نشر و انتشار انواع فایل‌های صوتی و تصویری شما جلوگیری می‌کند. با استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا دیگر کپی شدن و نشر غیر قانونی محتوای آموزشی معنایی ندارد! این نرم‌افزار به گونه ای برنامه نویسی شده است که قابلیت دانلود را از دسترس کاربران دور نگه داشته است.

یک نکته مهم در پلتفرم آموزشی یکیتا، استفاده از نرم‌افزار است. اپلیکیشن یکیتا به منظور دسترسی بهتر به محتوای آموزشی طراحی شده است. در این نرم‌افزار، افزون بر امکان دسترسی به کلاسی که پیش‌تر در آن ثبت نام کرده اید، با کلاس‌های آموزشی، انواع کارگاه‌های هنری مجازی، جلسات و دورهمی‌های مجازی و… آشنا می‌شوید که امکان شرکت در آن‌ها نیز برای شما میسر است.

به همین خاطر با استفاده از پلتفرم آموزشی یکیتا دیگر نیازی نیست به دنبال کلاس‌های مورد نظر خود بگردید، تنها کافی است نام کلاس مورد نیاز را در فیلترهای این نرم‌افزار جست و جو کنید. در فیلترهای نرم افزار یکیتا، قسمتی برای جست و جوی استاد نیز وجود دارد. اگر به اساتید خاصی علاقه دارید و به محتوای آموزشی مدرسان به خصوصی نیاز دارید، توصیه می‌کنیم نام استاد مورد نظر را در این فیلترها سرچ کنید.

 یکیتا در کمترین زمان ممکن کلیه دوره‌هایی که این اساتید در حال حاضر دارند را به شما نشان می‌دهد. شما به سادگی می‌توانید در این دوره‌ها نیز ثبت نام کنید و با پرداخت هزینه مناسب ثبت نام، به کارگاه آموزشی مربوطه دسترسی داشته باشید. اگر سری به اپلیکیشن یکیتا بزنید، می‌توانید در قسمت جدیدترین‌ها از این نرم‌افزار دوره‌هایی که به تازگی آغاز شده اند را پیدا کنید.

پلتفرم یکیتا چه مزایایی برای شما به همراه دارد؟

شما می‌توانید در پلتفرم آموزشی یکیتا، به نقشه شهر و یا استان خود دسترسی داشته باشید و کلاس‌هایی که در شهر یا استان شما برگزار می‌شوند را بیابید. در این نقشه، نزدیک‌ترین مراکز آموزشی به شما معرفی می‌شوند و شما به سادگی قابلیت شرکت در این کلاس‌ها را به صورت آنلاین خواهید داشت. در این پلتفرم قابلیت آپلود انواع فرمت‌های فیلم و عکس نیز وجود دارد.

 همه فرمت‌های صدا و موسیقی نیز در نرم‌افزار یکیتا باز می‌شوند. شما با هر میزان حجم و سرعت اینترنتی می‌توانید در این کلاس‌ها شرکت کنید. برای شرکت در کلاس‌های پلتفرم آموزشی یکیتا،  به سرعت نت بالا نیازی ندارید. این کلاس‌های مجازی با کمترین حجم در دسترس دانش‌آموزان و هنرجویان قرار می‌گیرند. در این نرم‌افزار، امکان چت شخصی و گروهی نیز وجود دارد. در صورتی که می‌خواهید با اساتید و مدرسان خود ارتباط برقرار کنید، قابلیت ارسال پیامک در این نرم‌افزار برای شما فعال می‌شود.

 همچنین کاربران در این اپلیکیشین می‌توانند، گروه‌های درسی تشکیل دهند و با هم آموزه‌های ارائه شده در کلاس را دوره کنند و به صورت گروهی مطالعه دروس را انجام دهند. این اپلیکیشن، برای اساتید نیز قابلیت‌های بسیاری دارد. مدرسان و اساتید محترم می‌توانند در پلتفرم آموزشی یکیتا، کلاس‌های خود را در یک بازه زمانی بخش بندی کنند و از اتاق‌های استراحت موجود در یکیتا نیز استفاده کنند. یکیتا در این زمینه بسیار عالی عمل کرده و یک قابلیت پر کاربرد را برای اساتید ایجاد کرده است. سیستم پشتیبانی این پلتفرم آموزشی یکیتا نیز بسیار عالی است و به صورت 24 ساعته در اختیار دانش‌آموزان و اساتید قرار دارد.

نمایش:455

مقالات اخیر

 • پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟
  213
 • ویژگی­ های مهم اپلیکیشن آموزشی
  222
 • الزام شاپرک به دریافت «ای‌نماد بدون ستار...
  227
 • سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشت...
  231
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414

مقالات پربازدید

 • آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیت...
  455
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  414
 • بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی...
  401
 • ویژگی‌های اپلیکیشن آموزشی یکیتا
  394
 • برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یک...
  391