سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشته باشد؟

 • تاریخ انتشار Dec 08, 2023
 • 195
0 0

با توجه به وضعیت موجود (شیوع ویروس کرونا) تمامی آموزش ­ها  به صورت مجازی می­ باشد. در این صورت معلمان و اساتید باید از سامانه آموزشی استفاده کنند که بتواند پاسخگوعه تمامی نیاز آن ­ها و دانش­ آموزان باشد. اپلیکیشنی که بتواند تمامی نیاز­های شما را برای یک آموزش بی­نقص بر طرف کند یک سامانه ایده آل به­ شمار می­رود. اما سوالی که پیش می­اید این است که این نیازها چه مواردی هستند و یک سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشته باشد؟

 

سامانه آموزشی کامل و ایده ­آل

سامانه آموزشی ایده آل با داشتن یک سری ویژگی‌های خاص و منحصر به ‌فرد به‌ عنوان یک سامانه آموزشی کامل در بستر اینترنت معرفی می‌گردد. این موارد عبارتند از: 1-فراهم بودن یک محیط تعاملی ایدئال: یعنی افراد تحت تعلیم تمایل دارند برای یادگیری بهتر و مؤثرتر با مدرس تعامل دوطرفه داشته باشند. 2-امکان مدیریت با قابلیت‌های گسترده: یعنی ابزار مورد نظر قابلیت ارائه اطلاعات لازم در مورد دوره‌ها و مدرسان را داشته باشد.

 در واقع تمایل دارند به کمک یک گزارش‌گیری تمام اطلاعات لازم در اختیار کاربران قرار گیرد. سامانه آموزشی کامل باید قابلیت سنجش پیشرفت فراگیر در طول دوره را داشته باشد. برگزاری آزمون به اشکال متعدد یکی دیگر از قابلیت‌های مهم هر سامانه آموزشی است. مدرسان تمایل دارند محتواهای خود را به فرمت‌های متنوع در سامانه قرار دهند تا فضای آموزش از حالت یکنواختی خارج گردد. 3 فراهم بودن امکانات موردنیاز برای هر کاربر: یک سامانه آموزشی کامل یک فضای ارتباطی مناسب برای فراگیران با هم و فراگیران با مدرسان ایجاد کند.

 

راه­ اندازی سامانه آموزشی متناسب با نیازهای شما

افرادی که در زمینه آموزش برخی دروس دانش و مهارت کافی دارند، به‌ منظور ارائه دانش به افراد دیگر به یک سامانه آموزشی ساده درعین ‌حال کاربردی نیاز دارند. در این قسمت قصد داریم در زمینه راه‌اندازی سامانه آموزشی به شما یاری‌ رسانیم و راه ورود به این عرصه را برای شما هموار سازیم. معرفی یک سامانه آموزشی پرکاربرد و کم‌ هزینه می‌تواند نقش مؤثری در پیشرفت کسب ‌و  کار شما داشته باشد.

شما با داشتن دانش در زمینه‌ای خاص می‌توانید در کمترین زمان به­ ‌وسیله یک پلتفرم آموزشی جذاب به­ ‌صورت حضوری و آنلاین آموزش‌های لازم را در یک سامانه آموزشی شگفت‌انگیز به نام یکیتا آغاز کنید. شما با راه‌اندازی سامانه آموزشی یکیتا می‌توانید امکانات ایده­آل از جمله مدیریت برند، ساخت برند و وب‌سایت اختصاصی را از آن کسب ‌و کار خود نمایید.

یکیتا چیست؟

سامانه آموزشی یکیتا یکی از نام‌های آشنا در حوزه سامانه آموزشی است که بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. سامانه آموزشی یکیتا به‌ عنوان یک پلتفرم مدیریت کاربردی برای آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، سازمان‌ها و مدرسان طراحی و ارائه شد. در واقع یکیتا در حال حاضر جامع‌ترین پلتفرم مدیریت آموزشی است که افراد متعدد به کمک آن می‌توانند سامانه آموزشی خود را داشته باشند.

سامانه یکیتا توانسته نقش پررنگ و مهمی را در عرصه افزودن کاربرهای مختلف ایفا کند و این موضوع برای مقطع‌های متعدد یک مسئله مهم تلقی می‌شود. بهتر است بدانید سامانه آموزشی یکیتا تنها یک ابزار کلاسی ساده آنلاین نیست، بلکه برای بسیاری از افراد به یک دوست همیشگی تبدیل شده است که در زمینه‌های متعدد آموزشی یک کمک‌رسان ایده­آل برای آنان محسوب می‌شود. به ‌نوعی که بسیاری از کارهای افراد وابسته به این پلتفرم است.

سامانه آموزشی یکیتا در واقع یک پلتفرم استثنایی در سامانه آموزشی است که در کمتر از 24 ساعت به شما این فرصت را می‌دهد که بتوانید یک پلتفرم اختصاصی با دامنه خودتان از سامانه دریافت کنید و با یک مدیریت قوی برگزاری دوره‌های آموزشی مد نظر را آغاز کنید. تا اینجا با توضیحات ارائه شده در زمینه سامانه آموزشی ممکن است تصور کنید که قرار است هزینه زیادی را بابت استفاده از اپلیکیشن یکیتا پرداخت کنید.

 ولی خبر خوش اینجا است که در کمال ناباوری، یکیتا یک ابزار کاربردی کاملاً رایگان است که در اختیار شما قرار داده می‌شود و همه چیز در این پلتفرم به خود شما وابسته است. امروزه اپلیکیشن‌های زیادی طراحی شده‌اند که دوره‌های آموزشی لازم را به ‌صورت جداگانه ارائه می‌دهند، ولی سامانه آموزشی یکیتا تنها ابزاری است که همه چیز را در خود جای ‌داده است و این یک مزیت قابل ‌توجه برای مقطع‌های ذکر شده است که به‌ هیچ ‌عنوان نمی‌توان آن­ را نادیده گرفت. زیرا این ابزار یکی از کامل‌ترین پلتفرم‌های مدیریت آموزشی می‌باشد.

سامانه آموزشی یکیتا چه کاربردهایی دارد؟

این پلتفرم دارای کاربردهای ایده­آل و قابل‌توجه برای مدرسان و دانش‌آموزان در سامانه آموزشی است به‌ طوری مدرسان، دانشگاه‌ها، سازمان‌های مختلف و … برای انجام امور خود از این سامانه آموزشی بهره‌گیری می‌نمایند. اپلیکیشن آموزشی یکیتا یکی از ابزارهای آنلاین مهم در حیطه سامانه آموزشی است که به دلیل داشتن کاربردهای مهم مورد توجه عموم مردم مخصوصاً مدرسان قرار گرفته است. این پلتفرم امکان مدیریت و آموزش حرفه‌ای را برای افراد مختلف فراهم می‌آورد. در ادامه به طور کامل کاربردهای این پلتفرم آموزشی را ارائه خواهیم داد.

ارائه وب ‌سایت اختصاصی برای هر مشتری

شاید برایتان جالب باشد اما این سامانه آموزشی به تمام افراد این امکان می‌دهد که هر فرد با هر توانایی بتواند برند مورد نظر خود را به‌ راحتی ثبت کند و پس از آن نسبت به تبلیغ برند کسب‌ و کار خود اقدامات لازم را انجام دهد. چنین کاربرد ایده‌آلی در ابزارهای دیگر دیده نخواهد شد. همچنین می‌توانید در کنار آن وب‌ سایت خودتان را داشته باشید و از امکانات آن استفاده نمایید. علاوه بر این می‌توانید این وب ‌سایت را به نحو احسنت شخصی ‌سازی و مدیریت کنید.

 مهم‌ترین مزیت سامانه آموزشی یکیتا ساخت وب‌سایت اختصاصی در زمینه دلخواه است که همه موارد فنی از جمله دامنه، سرور، حجم، پهنای باند و … به عهده سامانه یکیتا است و شما تنها کافی است که وقت خودتان را صرف آموزش و کسب درآمد کنید. اگر نسبت به کسب اطلاعات در زمینه ساخت بهترین وب‌سایت تمایل دارید، می‌توانید نمونه وب‌سایت مشتریان قدیمی را مشاهده و بررسی کنید.

نمایش:195

مقالات اخیر

 • پلتفرم با دامنه اختصاصی چیست؟
  178
 • ویژگی­ های مهم اپلیکیشن آموزشی
  182
 • الزام شاپرک به دریافت «ای‌نماد بدون ستار...
  191
 • سامانه آموزشی کامل چه امکاناتی باید داشت...
  195
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  338

مقالات پربازدید

 • آموزش شرکت در کلاس آنلاین در پلتفرم یکیت...
  349
 • چگونه محتوای آموزشی خود را در خارج از کش...
  338
 • بهترین راهکارهای حفاظت از محتوای آموزشی...
  338
 • ویژگی‌های اپلیکیشن آموزشی یکیتا
  330
 • برگزاری کلاس آنلاین و ویژگی های آن در یک...
  329